Pakalpojumi

Uzņēmumu un organizāciju gatavotie paziņojumi medijiem jeb preses relīzes ir nozīmīgs informācijas izplatīšanas veids sabiedrībai un ziņu avots žurnālistu ikdienas darbā. Nacionālā informācijas aģentūra LETA kā viens no satura pirmavotiem medijiem, ir vienīgā vieta, kur tiek apkopotas un publicētas ienākošās preses relīzes vienuviet.

Lai nodrošinātu ātrāku un ērtāku informācijas izplatīšanu un atvieglotu komunikācijas speciālistu darbu, esam izveidojusi PR service relīžu publicēšanas rīku (PR rīks), kas paredzēts organizāciju mediju paziņojumu un informācijas par plānotajiem notikumiem iesūtīšanai informācijas aģentūras LETA redakcijai, un to publicēšanai mājaslapā relizes.prservice.lv tiešsaistes režīmā, kā arī LETA portālu speciālajās sadaļās.

PR rīks ļauj publicēt informāciju 2 sadaļās: preses relīzes un kalendārs (notikumi).

Tās ir jaunas iespējas informācijas izplatīšanā:

- Ātrums un laiks – relīzes var publicēt automātiski, jebkurā laikā 24/7 režīmā, kā arī izvēlēties noteiktu publicēšanas laiku uz priekšu;
- Izsmeļošs un piesaistošs multimediju saturs – iespējas publicēt tekstu, pievienot attēlus, video, papildu dokumentus, un visa informācija ir mediju rīcībā vienuviet, nav jāuztraucas par liela izmēra failu sūtīšanu;
- Jauni kanāli un plašāka auditorija – publicētā informācija PR rīka vietnē ir pieejama visiem brīvi, ar to var dalīties sociālajos tīklos un citos kanālos.

Pakalpojumu var izmantot reģistrēti lietotāji.

Vairāk uzzināt par pakalpojumu Jūs varat, sazinoties ar mums jums ērtākajā veidā: zvanot +371 67222509, rakstot uz marketing@leta.lv.